Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Žena musí všetko. Ako zistí, čo naozaj chce?

Žena musí všetko. Ako zistí, čo naozaj chce?

Úspech nie je výsadou mužov, rovnako ani šťastie, peniaze či nezávislosť.

19. marec 2013 | Hotel NH Gate One, Bratislava

Minulé podujatia zo série PROFIT Semináre

Naštartovať kariéru alebo vlastné podnikanie je pre ženu náročnejšie ako pre muža. Najmä keď končí materskú dovolenku alebo sa chce rodine venovať viac než len po práci. Preto je dobré porozprávať sa so ženami, ktoré si našli pohodu nielen v práci, ale aj v súkromnom živote. Takéto ženy sa o svoje skúsenosti podelia na PROFIT seminári. 

Ako zosúladiť rodinu a kariéru

Ako sa hľadá hranica medzi pracovným a rodinným naplnením? Keď sa k tomu pridajú ešte koníčky a čas pre seba, prichádza zvyčajne na rad veta: Času je málo. Dá sa to však robiť aj inak. Napredovať vo všetkých oblastiach a pritom všade nachádzať to, po čom každá zo žien túži. Úspech nie je výsadou mužov, rovnako ani šťastie, peniaze či nezávislosť.

Ako zistiť, čo chcem

Každého človeka formujú od detstva rôzne tlaky. Rodina, spoločnosť, partner, deti, práca. Boj sa môže premeniť na hru a problémy na výzvy, ale iba v tom prípade, ak človek vie, za čím ide a čo chce dosiahnuť.

Ako naštartovať vlastný biznis alebo úspešnú kariéru

Začnite podnikať! Buďte úspešná v kariére! Vety, ktoré majú zmysel, ale obsah za nimi sa v bežnom živote hľadá ťažko. O tom však, že sa to dá, na čo sa treba pripraviť a akých častých chýb sa vyvarovať, povedia ženy, ktoré si vlastný biznis alebo úspešnú kariéru už naštartovali.

Prihláste sa

Partner

.