Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Investície PrE ViaC biznisu 2013

Investície PrE ViaC biznisu 2013

Pravda o investičnom dopingu. Slovenskí podnikatelia začínajú objavovať investičné fondy. Kto má šance a na čo si dať pri partnerstvách pozor?

02. október 2013 | Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava

Minulé podujatia zo série Slovak Venture Capital a Start-upy

Slovenskí podnikatelia a rizikový kapitál sa zatiaľ veľmi nekamarátia. Hanblivosť a opatrnosť je pritom obojstranná. Pritom väčšina príkladov hovorí, že získať môžu obe strany.

Sú obavy podnikateľov zo vstupu investora oprávnené? Zdá sa, že obavy novej generácie podnikateľov z investorov zhasínajú. Môže za to osveta alebo, naopak, slabá opatrnosť? 

Naopak, investori v hľadaní vyššej ziskovosti pozerajú čoraz viac na modré oceány mimo klasických odvetví. Aj mladšie a inovatívne firmy sú tak potenciálnym investičným cieľom.

Ako uvažujú finanční „žraloci“? V akých vodách hľadajú?  Ako si vyberajú ciele a čo môžu okrem peňazí priniesť do biznisu?


Za jedným stolom v debate sa stretnú obe strany podnikateľského sveta – tí s nápadmi a tí s peniazmi. Iskrivú diskusiu doplnia praktické prípady biznisov, ktoré v dobrom alebo v zlom skúsili rizikový kapitál. Diskusia bude popretkávaná aj praktickými radami, ako „manželstvo firmy a investora“ spraviť obojstranne výhodné a vyvážené.


Ak ste biznismen alebo investor, je TREND konferencia Investície PrE ViaC biznisu 2013 presne to, čo vám pomôže držať prsty na pulze dňa, pomôže získať kontakty a zákulisné informácie. A v neposlednom rade vám pomôže byť úspešnejším v tom, čo robíte.

Prihláste sa

Partneri

Usporiadatelia

Generálni partneri

Partner

Mediálni partneri

Aktualne.sk

Centrum.sk

Gastro partneri

Johnie Walker

Marsen

Kontakt

Nina Dzedzinová
email: nina.dzedzinova@newsandmedia.sk

News and Media Holding a.s.
TREND konferencie
Bajkalská 19B
832 15 Bratislava 2
tel: (02) 3213 1212

Tento web používa cookies