Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
TREND Marketing Summit 2017

TREND Marketing Summit 2017

Ako na skutočne efektívne kampane

13. jún 2017 | Grand Hotel River Park, Bratislava

Minulé podujatia zo série Marketing summit

Ako v spleti značiek a produktov presadiť tie svoje a ako zaujať cieľovú skupinu a osloviť zákazníkov? Marketéri na tieto otázky musia nachádzať odpovede, a to aj napriek silnejúcej konkurencii a narastajúcemu množstvu výziev, ktoré priniesla digitálna éra. Podujatie s účasťou profesionálov z odboru je zamerané na najnovšie trendy v oblasti marketingu – a to z pohľadu nárokov zadávateľov, ako aj inovatívneho prístupu agentúr.

Program konferencie sa zameriava na dva ucelené bloky – marketingové stratégie a digitálny marketing vrátane kreatívnej reklamnej komunikácie a online nástrojov. Vďaka pestrej škále spíkrov si každý príde na svoje v miestnostiach Strategy Hall a Internet Hall. Súčasťou programu je aj vyhodnotenie najlepších prác domácich agentúr v súťaži Kampaň roka. Odbornými garantmi podujatia sú Klub reklamných agentúr Slovenska (KRAS) a Asociácia digitálnych mediálnych agentúr (ADMA). 

Čo užitočné sa dozviete:

  • Čo sú aktuálne trendy v marketingu, čo prináša programmatic a ako využiť nové reklamné formáty.
  • Ako v kreatívnom procese budovať značku od nuly a ako si vybrať správnu agentúru, prípadne na čo myslieť pri in-house riešeniach.
  • Ako konkrétne komunikačné koncepty fungujú z pohľadu zadávateľov a agentúr – vyhodnotenie kampaní a poučenia z praxe, čo je efektívna komunikácia.
  • Na čo staviť v efektívnom marketingu a ako môže dobrá kreativita ušetriť výdavky do médií.
  • Ako dostať ľudí na podujatia a ako robiť dobrý event marketing.
  • Čo sú hlavné výzvy pre publisherov a kam smerujú online médiá.

Prihláste sa

Partneri

Organizačný garant

Generálny partner

Odborní garanti

Partner

Reklamný partner

Mediálny partner

Produkčný partner

Kontakt

Nina Dzedzinová
email: nina.dzedzinova@newsandmedia.sk

News and Media Holding a.s.
TREND konferencie
Bajkalská 19B
832 15 Bratislava 2
tel: (02) 3213 1212

Tento web používa cookies