Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Infotrendy 2016

Infotrendy 2016

Nájdite v IT viac ako iba nákladovú položku

14. apríl 2016 | NH Gate One, Bratislava

Minulé podujatia zo série Infotrendy

Ľudia z biznisu sa často sťažujú, že IT vo firmách sú pridrahé a napriek nemalým investíciám neprinášajú vždy očakávané prínosy. Na slogany obsahujúce slová, ako sú cloud, mobilita, digitalizácia či Big Data, ktoré v ostatných rokoch dominujú žargónu IT dodávateľov, preto často reagujú skepticky.

IT však nemusia byť voči benefitom predražené a komplikované. TREND konferencia INFOTRENDY 2016 vám ukáže, že technológie vedia byť skutočne dobrým služobníkom firiem – ak sa vám podarí nájsť vhodné riešenia pre vaše podnikateľské problémy a dokážete technológie správne aplikovať.

Rýchlejšie a efektívnejšie procesy, vyššie výnosy, lepšie služby a hodnotnejšie vzťahy so zákazníkmi nemusia byť iba ilúziou. Zistite, ako dosiahnuť, aby IT skutočne pomáhali biznisu, a inšpirujte sa príkladmi firiem, ktoré z digitálnych technológií vyťažili maximum. Objavte IT, ktoré nie sú iba nákladovou položkou.

  • Ktoré technológie sú pre slovenské firmy najprínosnejšie?
  • Top 5 technológií, ktoré majú najbližšie roky potenciál zlepšiť vašu firmu.
  • Tenká hranica medzi láskou a nenávisťou – čo potrebujete, aby ste si v digitálnom svete klientov nepohnevali, ale poskytli im lepšie služby a zážitky.
  • Koniec papiera. Praktické skúsenosti, ako prejsť na kompletne bezpapierové procesy – od prvých krokov až po digitálny podpis.
  • Čo z legislatívy by ste mali vedieť pred tým, ako sa vaša firma stane definitívne bezpapierová?
  • Potrebujete pre váš biznis mobilnú aplikáciu? Na čo si dať pozor pri jej vývoji?
  • Myslíte si, že vo vašej firme niet miesto pre inovatívne riešenia? Objavte odvetvia a scenáre, kde by digitálne technológie nikto nečakal a napriek tomu sa v nich úspešne zaviedli.

Prihláste sa

Partneri

Organizačný garant

Exkluzívny partner

Generálni partneri

Mediálni partneri

Partner

Produkčný partner

Kontakt

Nina Dzedzinová
email: nina.dzedzinova@newsandmedia.sk

News and Media Holding a.s.
TREND konferencie
Bajkalská 19B
832 15 Bratislava 2
tel: (02) 3213 1212

Tento web používa cookies