Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
138 dní
TOP manažment 2017

TOP manažment 2017

14. november 2017 | Grand Hotel River Park, Bratislava

Minulé podujatia zo série TOP manažment

Biznis je strategická hra a úspech môže priniesť aj jediné dobré rozhodnutie. Lenže voľba toho správneho kroku vôbec nie je jednoduchá. Firma musí poznať svoju pozíciu na trhu a mať manažérov, ktorí vedia rozoznať, čo je pre jej biznis dôležité. Biznis cyklus sa neustále zrýchľuje a čo platilo pred desiatimi rokmi, dnes už nemusí byť pravda. Špičkoví manažéri musia byť pripravení zmeniť zabehnutý systém a vystihnúť správny okamih na zmeny. Medzi účastníkmi debát nechýbajú osobnosti s ocenením Manažér roka a skúsení zahraniční biznis lídri.

Konferencia je určená predsedom a členom predstavenstiev, generálnym riaditeľom a majiteľom firiem. Pokračuje večerným slávnostným odovzdávaním výročných cien týždenníka TREND za mimoriadne podnikateľské výsledky – Firma roka, Banka roka, Poisťovňa roka a Manažér roka.

Čo užitočné sa dozviete:

  • Na Slovensku vyrástli skvelí a odvážni manažéri, ktorí dnes riadia alebo podieľajú sa na veľkých modernizačných projektoch. Aké biznis princípy pritom uplatňujú a kde vidia rolu lídra?
  • Operational excellence je cesta ku kvalite a efektívnosti. Čo vedie k zlepšovaniu skúsených manažérov? Vedomosti, skúsenosti, ale aj intuícia a odvaha.
  • „Znalostných podnikov“, schopných predávať do sveta svoje riešenia, možno na Slovensku zrátať na prstoch rúk. Čo treba na to, aby sa zrodil inovatívny podnik? Stačí len dobrý nápad?
  • Akvizície znásobujú potenciál biznisu. Ako sa rozhodujú úspešné firmy pri investovaní a aké parametre musí mať úspešná investícia? Čo zvažujú investori pri vstupe na neznáme trhy?

Fotogaléria z minulého ročníka

TREND TOP manažment 8.11.2016 TREND TOP manažment 8.11.2016 TREND TOP manažment 8.11.2016 TREND TOP manažment 8.11.2016 TREND TOP manažment 8.11.2016

Prihláste sa

Partneri

Organizačný garant

Mediálni partneri

Produkčný partner

Kontakt

Daniel Pšenák
email: daniel.psenak@newsandmedia.sk

News and Media Holding a.s.
TREND konferencie
Bajkalská 19B
832 15 Bratislava 2
tel: (02) 3213 1222

Tento web používa cookies